adidas batų dydžių vadovas – kaip išsirinkti tinkamą dydį?

1 min.

Internetinėje parduotuvėje radote Jums patinkančius adidas laisvalaikio batus ar sportbačius, bet nežinote, kokį dydį pasirinkti, kad netektų rūpintis grąžinimu? Turime Jums gerų naujienų – išsirinkti tinkamą batų dydį neišeinant iš namų įmanoma! Vadovaukitės adidas batų dydžių gidu.

Puikiai žinome, kad skirtingų gamintojų batų (ir drabužių) dydžiai skiriasi. Taigi, kaip įsitikinti, kad internetinėje parduotuvėje išsirinktas dydis bus tinkamas?

adidas – ryšys tarp vidpadžio ilgio ir batų dydžio

Perkant batus internetu saugiau vadovautis ne dydžiu, o vidpadžio ilgiu centimetrais. Žinodami šį matmenį, galėsite lengvai palyginti jį su kiekvieno gamintojo pateikta lentele. Kaip jį sužinoti? Atsistokite ant kieto, lygaus paviršiaus padėto popieriaus lapo ir apibrėžkite pėdos kontūrą. Geriausia tai atlikti po pietų arba vakare, kai pėdos jau būna šiek tiek patinusios. Tada išmatuokite atstumą tarp dviejų labiausiai išsikišusių taškų.

Jus gali sudominti: Koks yra ryšys tarp pado ilgio ir batų dydžio? Sužinokite, kaip išsirinkti tinkamą batų dydį perkant internetu! >>>

Kai žinosite savo vidpadžio ilgį, galėsite palyginti jį su adidas dydžių lentele.

adidas vyriškų batų dydžių lentelė:

adidas dydžių lentelė

adidas dydžiai – batai moterims

adidas prekių ženklas turi ne vien lifestyle stiliaus batų, bet ir įvairioms sporto šakoms skirtos avalynės. Jei ieškote sportinių batų, vidpadžio ilgį matuokite su kojinėmis, kurias mūvėsite per treniruotes.

Toliau pateiktoje lentelėje rasite adidas batų dydžius moterims:

adidas dydžių lentelė

Jus gali sudominti: Amerikietiški batų dydžiai – kaip teisingai juos interpretuoti? >>>

adidas batai vaikams

Vokietijos prekių ženklas taip pat turi pasiūlymų mažiesiems, tačiau renkantis batus vaikams svarbu atsižvelgti ne į vaiko lytį, o į jo amžių.

Eksperto patarimas

Jūsų arba Jūsų vaiko pėdos yra skirtingo ilgio? Rinkdamiesi batų dydį, vadovaukitės ilgesnės pėdos matmenimis.

Kadangi vaikai greitai auga, tėvai dažnai jiems perka didesnius batus – tai didelė klaida, ypač renkantis pirmuosius batus. Taigi, jeigu žinote savo vaiko vidpadžio ilgį, rinkdamiesi batus, vadovaukitės toliau pateikta lentele:

adidas dydžių lentelė – 0-4 metų vaikams

adidas vaikiškų batų dydžių lentelė

adidas dydžių lentelė – 4-8 metų vaikams

adidas vaikiškų batų dydžių lentelė

adidas dydžių lentelė – 8-14 metų vaikams

adidas vaikiškų batų dydžių lentelė

Jei vis dėlto suklydote rinkdamiesi batų dydį ar plotį, internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt turite net 30 dienų grąžinimo garantiją.

Originalus straipsnis buvo išverstas ir pritaikytas eavalyne.lt tinklaraščio reikmėms.
Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
kepures su snapeliu, ecco batai vaikams, converse, nike kedai vyrams, žygio batai, korteliu deklas, rieker, krepsinio batai