Apsipirkimo vadovas pradedančiajam hipsteriui. Išreikškite savo individualumą!

2 min.

Kas yra (ar nėra) hipsteris? Ar jis, kaip daugelis mano, aistringai seka mados tendencijas, ar, priešingai, bet kokia kaina jų vengia? Kiek žmonių, tiek ir atsakymų. Ir kiekvienas hipsteris yra kitoks! Supažindinsime Jus su šios šiuolaikinės subkultūros koncepcija ir papasakosime, kaip atrodo tipiškas hipsterio garderobas.

Beanie kepurė yra tik vienas iš hipsterių atributų. Sužinokite daugiau skaitydami šį straipsnį!

Kaip mąsto hipsteris?

Jei hipsterio stilių reikėtų apibūdinti dviem žodžiais, galėtume sakyti „nevaržomas nerūpestingumas„. Asmuo, kuris slepiasi po šiuo paslaptingu pavadinimu, stengiasi atsiriboti nuo masinės kultūros ir pabrėžti savo individualumą bei originalumą. Ne tik mados, bet ir pomėgių požiūriu (nišinis menas / nepriklausomas kinas).

Ar žinojote, kad…?

Pats žodis „hipsteris” kilęs iš afrikiečių volofų kalbos. „Hip” reiškia apsišvietusį žmogų plačiai atmerktomis akimis.

Ką dėvi hipsteriai?

Kaip galima perskaityti internete, ryškiam hipsterių stiliui būdingas perdėtas ekstravagantiškumas ir polinkis į kičą. Ar tai reiškia, kad jie vengia mados tendencijų kaip ugnies? Priešingai! Kiekvienas hipsterio aprangos elementas yra gerai apgalvotas ir yra svarbi viso įvaizdžio dalis. Ieškodami originalumo, šios subkultūros atstovai dažnai lankosi dėvėtų drabužių parduotuvėse arba blusų turguose. Jie nevengia gerai žinomų prekių ženklų, tačiau vengia klišių ir “populiarių derinių”.

Hipsteris, dėvintis marškinius, juodą švarką ir smėlio spalvos kelnes, važiuoja elektriniu paspirtuku

Hipsteris – tai ne tik aprangos stilius, bet ir mąstymo būdas.

Hipsteris nevadina savęs hipsteriu – tai prieštarauja nerašytoms taisyklėms. Jis bet kokia kaina siekia įvairovės ir išskirtinumo. Tačiau… yra keletas aprangos elementų, išskiriančių šios subkultūros atstovus.

Avalynė hipsteriams

Hipsterio garderobe netrūksta Converse bei populiariųjų Vans sportbačių. Derinys su vintažiniu švarku – tiesiai iš senelio spintos – bei nutrintais džinsais tikrai atkreips aplinkinių dėmesį. Hipsteriai labai mėgsta maišyti stilius, semdamiesi įkvėpimo iš vintažinės bei retro mados.

Jus gali sudominti: Kaip išvalyti baltus Converse batus ir grąžinti jiems pirminį baltumą?

Vyras, apsiavęs raudonai sportbačiai, stovi prie vandens telkinio

Raudoni sportbačiai, oldskūliniai džinsai, oranžinis megztinis. Įvaizdį papildykite spalvingomis raštuotomis kojinėmis.

Photo by Alessia C_Jpg on Unsplash

Hipsteriai taip pat mėgsta avėti mokasinus ir lordsus. Paprastai jie dėvi avalynę basi arba kartu su ilgomis, ryškiomis kojinėmis.

Kepurės ir skrybėlės

Hipsteriai dažniausiai dėvi gatvės stiliaus beanie kepures (dažnai atidengiant ausis), taip pat skrybėles arba, kiek rečiau, cilindrą. Šios subkultūros atstovai dėvi galvos apdangalus bet kokiu metų laiku ir bet kokiu oru – juk, kaip jau žinote, stilius reikalauja aukų.

Du stilingai apsirengę vyrai eina gatve

Skrybėlė ar kepurė? Abu aksesuarai padės išsiskirti iš minios!

Peteliškės ir petnešos…

kitaip tariant, klasikinė mada! Hipsteriai mėgsta semtis įkvėpimo – perkeltine ir tiesiogine prasme – iš senelio garderobo. Peteliškės ir petnešos suteiks elegancijos (ir originalumo!) bet kokiam, net pačiam paprasčiausiam įvaizdžiui.

Hipsteris, dėvintis baltus marškiniu ir juodus šortus, stovi prie dviračio

Peteliškė ir petnešos, pavyzdžiui, Boss prekių ženklo, pagyvins kiekvieną derinį.

Johno Lennono stiliaus akiniai

Apvalūs akiniai, panašūs į Johno Lennono, yra neatsiejamas hipsterių atributas (nepriklausomai nuo to, ar subkultūros narys turi blogą regėjimą, ar ne). Ovalūs rėmeliai – plastikiniai arba metaliniai – traukia aplinkinių dėmesį ir tinka daugeliui veido formų.

Vyras su stilingais akiniais nuo saulės

Apvalūs akiniai nuo saulės yra vienas populiariausių hipsterių aksesuarų.

Kuprinė arba krepšys hipsteriui

Ant hipsterio pečių dažnai galima pamatyti kuprines, pavyzdžiui, Vans prekių ženklo arba sendintos odos krepšius. Jie puikiai dera tiek prie laisvalaikio stiliaus, tiek oficialių įvaizdžių. Paaugliai, norėdami išreikšti savo požiūrius ar pomėgius, dažnai puošia kuprines įvairiomis įsegėlėmis.

Minimalistinio stiliaus kuprinė tai vienas mėgstamiausių hipsterio aksesuarų.

Ar verta būti hipsteriu?

Į šį klausimą turite atsakyti patys. Hipsteris hipsteriui nelygus. Stenkitės pabrėžti savo individualumą, eksperimentuokite su mada ir – svarbiausia – mėgaukitės tuo!

Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
buffalo batai, aldo batai, puma kedai moterims, zygio batai, hogl batai, biomecanics, pinigines vyrams, nike batai vyrams