Kaip atlikti grąžinimą eavalyne.lt?

3 min.
Šiame straipsnyje:

Nemokamas grąžinimas yra vienas iš didžiausių apsipirkimo internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt privalumų. Galite užsisakyti kelias skirtingas poras ar kelis dydžius ir pasimatavus, palikti tik vieną. Grąžindami netikusias per DPD, nesumokėsite nei cento! Be to, Jums nereikės laukti eilėje pašte. Įsitikinkite patys, koks paprastas ir greitas yra grąžinimas eavalyne.lt!

Turbūt sutiksite su mumis, kad matuotis batus patogiausia namuose. Nereikia skubėti ir galima pasižiūrėti, kaip dera prie konkrečių drabužių. Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt iš anksto apmokėtus užsakymus nuo 25 € pristatome nemokamai, o grąžinimai per DPD taip pat nieko Jums nekainuos!

Eavalyne.lt stengiamės suprasti ir įsijausti į visus Jūsų poreikius, ypač susijusius su avalyne. Užsakydami prekių ne mažiau nei už 25 € ir apmokėdami užsakymą iš anksto, nepatirsite jokių papildomų išlaidų (daugiau informacijos rasite čia: Pristatymo mokestis). Todėl verta užsakyti daugiau porų, kad turėtumėte didesnį pasirinkimą. Ypač dėl to, kad dažnai sunku apsispręsti vien iš nuotraukų, atsiliepimų ir aprašymų.

Jau išsirinkote TĄ VIENINTELĘ PORĄ/-AS ir norite grąžinti likusius modelius? Tai paprasta! Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip žingsnis po žingsnio atlikti grąžinimą eavalyne.lt!

Ar žinojote, kad…?

Eavalyne.lt netikusias ar nepatikusias prekes galite grąžinti net per 30 dienų nuo užsakymo pristatymo dienos!

Žingsnis nr. 1

Užpildykite grąžinimo formą, kurią gavote kartu su užsakytomis prekėmis. Įdėkite ją į dėžę su grąžinamu produktu/-ais ir kruopščiai viską supakuokite. Paprasta, tiesa? Jei grąžinimo formos neturite, galite atsisiųsti ją ČIA.

Eavalyne.lt grąžinimo forma

Žingsnis nr. 2

Nepamirškite, kad į paštomato skyrelį būtina dėti siuntą tik su užklijuotu siuntos lipduku.

Jei PIN kodo neturite, sukurti lipduką arba iškviesti kurjerį galite ČIA:

Svarbu!

Žingsnis nr. 3

Grąžinimų skyrius patikrins, ar siuntos turinys atitinka užpildytą grąžinimo formą. Kai grąžinimas bus patvirtintas, gausite iš mūsų informaciją Jūsų nurodytu el. pašto adresu. Sumokėtos lėšos bus grąžintos tokiu pačiu būdu, kuriuo užsakymas buvo apmokėtas:

*Išimtiniais atvejais šis laikas gali būti pratęstas iki 14 dienų.

Daugiau informacijos ir tikslių nurodymų rasite svetainėje: https://eavalyne.lt/b/prekiu-grazinimas

Kaip atlikti keitimą?

Keitimo (tiesiogine ta žodžio prasme) mūsų internetinėje parduotuvėje nėra. Grąžinkite mums nesėkmingai įsigytas prekes ir užsisakykite naujas.

Ką daryti, jei išmečiau eavalyne dėžę? Ar galiu išsiųsti prekes kitoje dėžėje?

Produktus išsiųsti mums galite bet kokioje dėžėje, tačiau įsitikinkite, kad neliko ant jos senų, nebegaliojančių siuntimo etikečių.

Kaip grąžinti siuntinį DPD paštomate?

Supakuokite grąžinamą prekę, taip, kaip aprašyta straipsnio pradžioje. Jeigu prekes supakavote į eavalyne.lt dėžę, būtinai nuimkite seną siuntimo etiketę. Paruoštą siuntinį pristatykite į artimiausią DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą, kurių adresus rasite čia: https://www.dpdgroup.com/lt/mydpd/parcel-shops/search .

Ar galima atgauti pinigus grynaisiais?

Ne, tokios galimybės neturime. Jei už prekes mokėjote bankiniu pavedimu arba jų atsiėmimo momentu, lėšos bus pervestos į grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą, o jei mokėjote, naudodamiesi PayU (mokėjimo kortele) arba PayPal, lėšos bus grąžintos per tas pačias mokėjimo sistemas.

Ką daryti, jei išsiunčiau siuntą be grąžinimo formos?

Jei išsiuntėte siuntą, pasinaudoję DPD atsiųstu PIN kodu arba iš mūsų gauta siuntos etikete, sugebėsime Jūsų grąžinimą atsekti ir susieti jį su Jūsų užsakymu. Kitą kartą prašome nepamiršti pridėti prie siuntos bent jau ranka užrašyto užsakymo numerio.

Ar galima grąžinti pažeistus batus?

Jei gavote prekę su defektu, turite pateikti skundą. Daugiau informacijos, kaip tai padaryti, rasite svetainėje: https://eavalyne.lt/b/garantijos

Įsigijau kelias poras batų ir vieną grąžinau. Pirkimo metu pritaikiau nuolaidos kodą. Kaip apskaičiuojama grąžintina suma?

Grąžinamos sumos dydis priklauso nuo to, kokia akcija pasinaudojote. Pasinaudojus įprasta nuolaida, bus grąžinta tokia suma, kokią faktiškai sumokėjote už produktą. Tačiau mūsų svetainėje kartais vykdomos jungtinės akcijos, kai sumažinama kas antro ar kas trečio produkto kaina. Todėl siūlome kiekvieną kartą susipažinti su akcijos taisyklėmis, kuriose būna aprašytas grąžintinų lėšų apskaičiavimo metodas.

Daugiau informacijos apie tai, kaip atlikti grąžinimą, rasite svetainėje: https://eavalyne.lt/b/prekiu-grazinimas . Jei turite klausimų, susisiekite su mumis šioje svetainėje nurodytais kontaktais: https://eavalyne.lt/kontaktai.

Originalus straipsnis buvo išverstas ir pritaikytas eavalyne.lt tinklaraščio reikmėms.
Rekomenduojame:
Sekite mus ir gaukite informaciją apie mados tendencijas bei įkvepiančias naujienas!Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
viking zieminiai batai vaikams, krepsinio kedai, moteriski laikrodziai, lowa batai, dr martens batai, dr. martens, krepsinio bateliai, timberland, vaikiski zieminiai batai, rieker batai moterims, dr martens, šilti žieminiai batai moterims, ecco, lorenzo batai, ugg vyrams, eava, jordan batai