Kaip atsikratyti nemalonaus batų kvapo?

1 min.

Jūsų batai kelis mėnesius gulėjo rūsyje? O gal buvo permirkę ir nuo to laiko skleidžia nemalonų kvapą? Nesijaudinkite – tai visai nereiškia, kad batus belieka išmesti. Šiame straipsnyje ne tik papasakosime, kaip pašalinti “užsistovėjusį” batų kvapą, bet ir kaip jo išvengti.

Dėl nemalonaus kvapo negalite autis savo mėgstamų batų ir nerandate efektyvaus sprendimo? Skubame Jums į pagalbą!

Kaip pašalinti “užsistovėjusį” kvapą iš batų? Profesionaliai ir saugiai

Interneto platybėse galima rasti daugybę naminių būdų, kaip atsikratyti nemalonaus batų kvapo. Vis dėl to siūlome jais nesinaudoti, nes neturite jokios garantijos, kad jie nepablogins batų būklės ar net jų nesugadins. Vietoj to rinkitės švelnesnio veikimo, bet veiksmingus būdus. Kokius?

Gaivikliai ir dezodorantai batams

Jei norite greitai atsikratyti “užsistovėjusio” kvapo iš batų, įsigykite specialų batų gaiviklį – dezodorantą arba purškiklį, kuris veiksmingai neutralizuoja nemalonius kvapus. Kai kurie iš jų turi sidabro ir silicio dioksido nanodalelių. Kaip veikia šis mišinys?

Apipurškiami balti sportbačiai

Batų gaivikliai – tai paprastas ir greitas būdas atsikratyti nemalonaus batų kvapo.

Kaip naudoti batų gaiviklius? Instrukcijas visada rasite ant gaminio pakuotės. Paprastai batus reikia kruopščiai išpurkšti iš nurodyto atstumo ir palaukti, kol jie išdžius. Tokio tipo produktai taip pat gali padėti apsaugoti pėdas nuo grybelio ir bakterijų.

Batų šampūnai

Jūsų batai skleidžia tokį intensyvų ir nemalonų kvapą, kad abejojate, ar apskritai įmanoma jo atsikratyti? Pabandykite batų šampūną. Šis produktas padeda atsikratyti nešvarumų bei nemalonių kvapų iš batų, o jį naudoti ypač lengva. Dauguma jų būna su aplikatoriumi, todėl valyti ir gaivinti batus yra labai paprasta.

eavalyne.lt asortimente rasite šampūnų ne tik įvairioms medžiagoms, pavyzdžiui, odai, zomšai, nubukui ar tekstilei, bet ir įvairių spalvų medžiagoms.

Užkirskite kelią “užsistovėjusiam” kvapui

Visuotinai žinoma, kad prevencija yra geriau nei “gydymas”. Taigi prieš kitą kartą apsiaudami batus atlikite keletą paprastų veiksmų, kad užkirstumėte kelią nemaloniam kvapui. Vienas iš veiksmingiausių būdų yra impregnavimas. Jis apsaugo batus nuo permirkimo lietingu oru (tačiau tai nereiškia, kad galite vaikščioti po balas), bet kartu praleidžia orą, todėl pėdos mažiau prakaituoja.

Eksperto patarimas:

Neimpregnuoti batai sugeria drėgmę, o ant medžiagos susidaro barjeras, kuris apsunkina oro cirkuliaciją. Dėl batų viduje susikaupusio prakaito batai ir pėdos sudrėks, todėl kojoms bus šalta. Be to, jau vos nusiavę batus galite pajusti sklindantį nemalonų kvapą. Štai kodėl batus būtina impregnuoti.

Kaip pašalinti “užsistovėjusios drėgmės” kvapą iš batų? Naudokite vidpadžius

Kaip atsikratyti nemalonaus batų kvapo? Įgyvendinę pirmiau minėtus patarimus, efektą galite sustiprinti į batus įdėję vidpadžius. Galite rinktis klasikinius kvapnius variantus, tačiau šiuo konkrečiu atveju geriausiai pasiteisins antibakteriniai vidpadžiai.

Basos pėdos ant vidpadžio

Vidpadžiai padės ilgiau išlaikyti avalynę gaivią.

Eksperto patarimas:

Jei kovojate su nemaloniu batų kvapu, rinkitės vidpadžius su sidabro jonais. Ši komponentas lėtina bakterijų ir įvairių jų atmainų, sukeliančių nemalonius kvapus, augimą.

Jus gali sudominti: Kaip išvalyti batų vidų ir panaikinti nemalonų kvapą? >>>

Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
nike jordan batai, krepsinio batai, žygio batai, krepsinio bateliai, pinigines, moteriskos kuprines, ecco batai vaikams, puma kedai