Kaip išmokyti vaiką užsirišti batraiščius? Tai paprasčiau, nei manote!

2 min.

Batų raištelių rišimas vaikui yra nemenkas iššūkis. Nors yra daugybė technikų kaip tai padaryti, ne visos jos yra veiksmingos. Tačiau nepraraskite vilties po kelių (ar net kelių dešimčių) nesėkmingų bandymų, nes esame čia tam, kad Jums padėtume. Išmokti užsirišti batraiščius nėra taip sunku, kaip gali atrodyti. Tiesą sakant, pasitelkus šiek tiek vaizduotės, jums abiem bus labai smagu!

 

Mokymasis, kaip visi žinome, reikalauja daug kantrybės. Tačiau yra keletas gudrybių, kurios gali palengvinti procesą. Kaip greitai išmokyti vaiką užsirišti batraiščius? Tam yra išbandytų ir patikrintų būdų!

Batraiščių rišimas. Žingsnis po žingsnio

Prieš pradėdami mokytis rišti batų raištelius ant „gyvo objekto”, pirmiausia verta pasipraktikuoti ant kartoninio modelio. Vaikas lengviau susikaups neavėdamas batų. Be to, vien modelio paruošimas suteiks jam ar jai daugybę džiaugsmo bei įspūdžių ir taip tik dar labiau paskatins praktikuotis.

Kaip paruošti tokį modelį? Tai paprasta! Kartu nupieškite batų kontūrus ant kartono. Geriausiai rinkitės mamos, tėčio arba vyresniojo brolio/sesers batą, nes kuo didesnis modelis, tuo lengviau bus ką nors ant jo pademonstruoti. Iškirpkite kartoną pagal padaryto brėžinio linijas ir skylamušiu arba žirklėmis pradurkite jame skyles. Įverkite raištelius (juosteles) į skylutes ir… imkitės darbo! Kad vaikui būtų lengviau laikytis teisingos sekos, verta naudoti dviejų skirtingų spalvų virveles, kaip parodyta toliau pateiktame paveikslėlyje.

Kartoninė pėdos forma su žaliomis ir raudonomis juostelėmis

Eksperto patarimas:

Kad mokytis rišti batraiščius būtų smagiau, kartoninį batą galite nuspalvinti ir papuošti. Taip pat galite naudoti lipdukus arba spalvotus pomponus.

Technika yra svarbi! Paprastas ir išbandytas batraiščių rišimo būdas

Kaip išmokyti vaiką rišti batraiščius? Pažadinkite jo vaizduotę!

Zuikio technika

Tai vienas veiksmingiausių būdų, kuris yra ne tik labai paprastas bei lengvas, bet ir turi patrauklų siužetą:

  1. Padarykite mazgą, t. y. zuikio galvą;
  2. Kiekvieną batraiščio galą sulenkite į „zuikio ausį”,

Vaikas riša batraiščius

3. sukryžiuokite “ausis” taip, kad jos sudarytų raidę X,

4. perkiškite apatinę ausį per viršutinę,

5. patraukite abi ausis ir… viskas!

Pažiūrėję toliau pateiktą vaizdo įrašą geriau suprasite šią techniką. Rekomenduojame žiūrėti kartu su vaiku!

 

 

Vaikas riša juodų sportbačių batraiščius

Mokydami vaiką užsirišti batus pažadinkite jo vaizduotę.

Batraiščių rišimas darželyje

Viena yra užsirišti batus namuose, o visai kas kita – užsirišti batraiščius darželyje. Tarp linksmų ir triukšmaujančių bendraamžių ypač sunku susikaupti, todėl verta rasti greitą būdą, kaip tai padaryti. Kaip išmokyti vaiką užsirišti batus, kad šis procesas užtruktų vos kelias sekundes ir nereikalautų susikaupimo? Tai lengviau, nei galite įsivaizduoti!

  1. Abu raištelių galus įkiškite į kilputes, iš kurių jie išeina – taip suformuosite zuikio ausis,
  2. suriškite ausis į du mazgus ir… viskas!

Norėdami įsitikinti, kad gerai supratote šią techniką, siūlome pažiūrėti šį trumpą vaizdo įrašą:

 

 

Jau žinote, kaip išmokyti vaiką užsirišti batus, bet vis dar ieškote tinkamo modelio savo mažyliui? Stilingų ir patogių batų su raišteliais (ir ne tik) rasite internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt.

 

 

Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
timberland, moteriski laikrodziai, lowa batai, lorenzo batai, dr. martens, krepsinio kedai, jordan batai, vaikiski zieminiai batai