Kaip ištempti lakuotos odos batus? Atraskite 3 saugius būdus!

1 min.
Šiame straipsnyje:

Nors odinių ar zomšinių batų ištempimas neturėtų kelti didelių problemų, tokia pati procedūra su lakuotos odos batais yra labai rizikinga. Kodėl? Nes kai kurie metodai, kurie puikiai tinka įprastiems odiniams batams, gali sugadinti iš lakuotos odos pagamintus batus. Tačiau atradome keletą saugių būdų – juos rasite šiame straipsnyje!

Kaip ištempti lakuotus aukštakulnius, oksfordus, mokasinus ar balerinas? Toliau aprašyti metodai tiks bet kokio tipo lakuotos odos batams.

Iš tikrųjų egzistuoja tik trys saugūs būdai, kurie padės pasiekti norimo rezultato:

  1. Specialisto pagalba

Saugiausias būdas ištempti iš lakuotos odos pagamintus batus – kreiptis į batsiuvį. Specialistas galės padidinti Jūsų batus net visu dydžiu, o svarbiausia – nustatys, ar Jūsų atnešti lakuoti batai tinkami tokiai procedūrai.

  1. Kurpaliai

Dar vienas išbandytas būdas – tai į batų vidų įdėti kurpalius. Jie puikiai tinka net lakuotiems batams. Įdėkite kurpalius į batus, kuriuos norite ištempti, ir palikite juos kelioms dienoms. Šį procesą galite kartoti kiekvieną kartą, kai nusiaunate lakuotus batus.

  1. Profesionalios priemonės

Specializuotose avalynės parduotuvėse, pavyzdžiui, eavalyne.lt, nesunkiai rasite lakuotų batų ištempimui skirtų profesionalių produktų. Rekomenduojame rinktis purškiamas priemones.

Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt rasite ne tik ištempimui, bet ir lakuotos odos priežiūrai skirtų profesionalių priemonių.

Jus gali sudominti: Kaip prižiūrėti lakuotą odą? >>>

Dėmesio!

Minėtus patarimus visada išbandome ant savo batų. Pasitaiko, kad šiame straipsnyje aprašyti metodai ne visuomet padeda ir batai gali būti apgadinti. Primename, kad straipsnyje aprašytais sprendimais ir patarimais naudojatės savo rizika ir, kad pirmiau pateiktas tekstas negali būti naudojamas kaip skundo pagrindas.

Originalus straipsnis buvo išverstas ir pritaikytas eavalyne.lt tinklaraščio reikmėms.
Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
ecco, krepsinio bateliai, dr. martens, moteriski laikrodziai, krepsinio kedai, vaikiski zieminiai batai, šilti žieminiai batai moterims, dr martens