Kaip ištempti odinius batus – sužinokite patikrintus metodus

1 min.

Įsigijote savo svajonių batus, bet grįžus namo iš parduotuvės supratote, kad jie yra per ankšti? Jei žinosite patikrintus būdus, kaip efektyviai juos ištempti, nereikės jų grąžinti.

Prieš paslėpdami per ankštus batus spintoje tikėdamiesi, kad jie stebuklingai išsitemps patys, galite pamėginti imtis aktyvesnių veiksmų. Šiuo tikslu paruošėme Jums išbandytų priemonių, kurios leis saugiai ištempti batus, sąrašą.

Patarimai, kaip ištempti ankštus batus

Svarstote, kaip ištempti naujus ar per ankštus batus? Per ankšta avalynė yra tokia dažna problema, kad žmonės nuo seno ieškojo būdų, kaip ją spręsti. Deja, ne visi būdai yra saugūs, todėl rekomenduojame naudotis profesionaliomis priemonėmis, įrankiais ir ekspertų patarimais. Šie patarimai tinka visiems odiniams batams – aulinukams, laisvalaikio batams ir net aukštakulniams.

Profesionalios priemonės

Specializuotose avalynės parduotuvėse, pavyzdžiui, eavalyne.lt, nesunkiai rasite batų ištempimui skirtų profesionalių produktų. Paprastai jie būna purškiami arba putų pavidalo, jie suminkština odinius batus ir leidžia medžiagai prisitaikyti prie pėdos formos.

Kurpaliai

Tai ypač saugus įrankis skirtas odiniams batams ištempti. Reguliariai į batus dedami kurpaliai ne tik ištemps batus, bet naudodami šį būdą išvengsite odos deformacijų.

Specialisto pagalba

Jei neturite laiko tampyti batų arba bijote, kad nepasieksite norimo rezultato, visada galite kreiptis pagalbos į batsiuvį. Specialistas galės padidinti Jūsų batus net visu dydžiu, o svarbiausia – nustatys, ar Jūsų atnešti batai tinkami tokiai procedūrai.

Kaip ištempti batus?

Avalynė, veržianti išilgai pėdos, – ne vienintelė problema, kurią kartais bandome išspręsti minėtais ar naminiais būdais. Dažnai skausmas atsiranda dėl to, kad pėdos yra plačios ir batai per daug priglunda.

Raudoni aukštakulniai batai

Ieškote patogių, odinių, raudonų aukštakulnių? Jų rasite čia.

Eksperto patarimas

Kad ateityje išvengtumėte situacijų, kai būsite priversti plėsti batus, nepriklausomai nuo to, ar juos perkate internetu, ar fizinėje parduotuvėje, matuokitės juos vakare – po visos dienos vaikščiojimo Jūsų pėdos turės tikruosius išmatavimus.

Jus gali sudominti: Ką daryti, jei batai yra per dideli? >>>

Dėmesio!

Minėtus patarimus visada išbandome ant savo batų. Pasitaiko, kad šiame straipsnyje aprašyti metodai ne visuomet padeda ir bati gali būti apgadinti. Primename, kad straipsnyje aprašytais sprendimais ir patarimais naudojatės savo rizika ir, kad pirmiau pateiktas tekstas negali būti naudojamas kaip skundo pagrindas.

Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
kepures su snapeliu, ecco batai vaikams, aldo, batai internetu, žygio batai, korteliu deklas, nike jordan batai, converse