Kaip ištempti zomšinius batus? Sužinokite saugius metodus

1 min.

Zomšiniai aukštakulniai bateliai, balerinos ar aulinukai atrodo gražiai ir visada yra madingi, tačiau ne visada patogūs, ypač iškart po įsigijimo, kai prieš tai jie dar nebuvo avėti. Kaip saugiai ištempti zomšinius batus, kad būtų malonu juos avėti? Patikrinkite mūsų patarimus!

Zomša yra labai lanksti, bet taip pat labiau pažeidžiama nei kitos medžiagos. Sunkiausia ne ištempti, o sugebėti tai padaryti nesugadinant batų. Sužinokite, kaip saugiai ištempti zomšinius batus.

Zomšinių batų tempimas – ko nedaryti?

Pradėkime nuo to, ko negalima daryti tempiant zomšinius batus. Visų pirma – nešildykite jų karšta plaukų džiovintuvo srove! Šis būdas kartais gali būti naudojamas siekiant ištempti batus, pagamintus iš lygios odos, tačiau zomša yra žymiai jautresnė ir neturėtų būti veikiama karščio. Tokiu būdu galite negrįžtamai pažeisti zomšos struktūrą.

Populiarus metodas, kai į batus įdedami maišeliai su vandeniu ir batai nakčiai paliekami šaldiklyje, taip pat yra pavojingas zomšai. Ši medžiaga yra labai jautri drėgmės pertekliui, todėl zomšinių batų nerekomenduojama avėti lietingu oru. Naudojant maišelius su ledu batai gali išsitempti, bet taip pat gali būti lengvai sugadinti, todėl, jei norite išsaugoti zomšos savybes, siūlome nerizikuoti.

Paslaptis glūdi saikingume ir kantrybėje

Ar zomšiniai batai išsitemps? Taip, bet turite skirti jiems šiek tiek laiko. Saugus ir mažiausiai invazinis metodas – apsiauti storas kojines (arba net 2 poras), zomšinius batus ir keletą valandų pavaikščioti po namus. Tokiu būdu jie šiek tiek išsitampys ir lengviau prisitaikys prie pėdos ilgio bei pločio.

Rudi zomšiniai Vans sportbačiai

Iš zomšos dažnai yra gaminamos sportinių batų dalys arba net visas batviršis.

Jus gali sudominti: Kaip valyti zomšą? Išsamus vadovas >>>

Kaip ištempti zomšinius aukštakulnius batelius? Kreipkitės į specialistus

Jau seniai praėjo tie laikai, kai batus galima buvo ištempti tik naminiais būdais. Saugiau ir paprasčiau naudoti profesionalias priemones.

Jų paskirtis – padaryti odą minkštesnę ir lankstesnę jos nepažeidžiant. Panaudojus šias priemones, batai taps elastingesni ir lengviau prisitaikys prie pėdos formos. Ištepkite priemone vidinę batų pusę, apsiaukite juos, tuomet bent pusvalandį pavaikščiokite ir….džiaukitės patogiais batais.

Tačiau, jei jaučiate, kad batai Jums netinka nuo pat pradžių, nepamirškite, kad eavalyne.lt turite net 30 dienų grąžinimo garantiją.

Jus gali sudominti: Koks yra ryšys tarp pado ilgio ir batų dydžio? Sužinokite, kaip išsirinkti tinkamą batų dydį perkant internetu! >>>

Patikrinkite šias profesionalias avalynės priežiūros priemones:

Dėmesio!

Minėtus patarimus visada išbandome ant savo batų. Pasitaiko, kad šiame straipsnyje aprašyti metodai ne visuomet padeda ir batai gali būti apgadinti. Primename, kad straipsnyje aprašytais sprendimais ir patarimais naudojatės savo rizika ir, kad pirmiau pateiktas tekstas negali būti naudojamas kaip skundo pagrindas.

Originalus straipsnis buvo išverstas ir pritaikytas eavalyne.lt tinklaraščio reikmėms.
Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
aldo, ecco batai vaikams, nike kedai vyrams, kepures su snapeliu, žygio batai, korteliu deklas, nike jordan batai, moteriskos kuprines