Kaip išvalyti baltus Converse batus ir grąžinti jiems pirminį baltumą?

1 min.

Baltus sportbačius mėgstame dėl to, kad juos ypač lengva derinti (jie tinka prie visko!) ir yra labai patogūs. Tačiau užtenka vos kelių pasivaikščiojimų, kad jie prarastų sniego baltumą. Šiame straipsnyje rasite patarimų, kaip išvalyti baltus Converse sportbačius, kad jie vėl atrodytų kaip nauji ir Jūsų deriniai atrodytų nepriekaištingai!

Užklupus lietui, Jūsų batai papilkėjo? Pateikiame keletą patarimų, kaip valyti baltus Converse batus.

Valymas rankomis ir profesionaliomis priemonėmis

Saugiausias būdas valyti batus – plauti juos rankomis, naudojant vandenį, ūkinį muilą ir minkštą batų šepetį, su kuriuo kruopščiai galima nušveisti nešvarias vietas. Šiame tirpale taip pat galite skalbti batų raištelius.

Balti Converse batai

Eavalyne.lt svetainėje rasite daugybę baltų Converse sportbačių modelių

Profesionalūs šampūnai, skysčiai ir putos padės efektyviai išvalyti baltus konversus. Jie ne tik akimirksniu atnaujina batų išvaizdą, kruopščiai išvalo gumines batų dalis, bet ir yra ypač lengvai naudojami. Svetainėje eavalyne.lt rasite specialiai baltai avalynei skirtų priemonių, kurios gali ją pašviesinti – tai saugus ir greitas būdas išbalinti Converse batus.

Dabar, kai žinote, kaip valyti baltus konversus, niekas nebetrukdo jų avėti dažniau nesijaudinant, kad jie atrodys neestetiškai.

Jus gali sudominti: Kaip valyti baltus batus? Patikrinkite saugius būdus! >>>

Ar galima skalbti baltus Converse sportbačius? Skalbimas skalbyklėje skirtas tik drąsuoliams

Dažnai sulaukiame klausimo, kaip skalbimo mašinoje skalbti baltus Converse sportbačius? Atsakome tiesiai šviesiai – niekaip, nes skalbiant batai gali būti pažeisti, deformuoti, gali skilti padas, nekalbant apie riziką sugadinti skalbyklės būgną. Batus geriausia skalbti rankomis.

Taip pat nepamirškite, kad jei gamintojas nurodo, jog batų negalima skalbti skalbimo mašinoje, o Jūs juos išskalbsite, batai praras savo garantiją.

Dėmesio!

Minėtus patarimus visada išbandome ant savo batų. Pasitaiko, kad šiame straipsnyje aprašyti metodai ne visuomet padeda ir bati gali būti apgadinti. Primename, kad straipsnyje aprašytais sprendimais ir patarimais naudojatės savo rizika ir, kad pirmiau pateiktas tekstas negali būti naudojamas kaip skundo pagrindas.

Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
viking zieminiai batai vaikams, dr. martens, krepsinio kedai, eava, ugg vyrams, šilti žieminiai batai moterims, lowa batai, vaikiski zieminiai batai