Kaip išvalyti velcro lipdukus per … 30 sekundžių?

1 min.

Velcro lipdukai, kaip ir bet kuris kitas batų užsegimo tipas turi savų privalumų ir trūkumų. Lipdukai yra funkcionalūs (ypač mažiems vaikams!), paprasti naudoti ir nepaprastai madingi. Tačiau jie labai greitai išsipurvina. Sprendžiant iš to, kad skaitote šį straipsnį, jau susidūrėte su šia problema. Skubame Jums į pagalbą. Sužinokite, kaip per pusę minutės išvalyti Velcro lipdukus!

Jūsų mėgstamiausių sportbačių lipdukai “nelimpa”? Patikėkite – dar ne viskas prarasta!

Kaip valyti velcro lipdukus arba… kaip to išvengti?

Prieš pradėdami rašyti, kaip valyti velcro lipdukus, pateiksime Jums keletą svarbių patarimų. Norėdami išvengti panašių problemų ateityje, stenkitės, kad lipdukai visada būtų sulipę. Nepriklausomai nuo to, ar batai stovi koridoriuje, ar žiemoja spintoje – užsekite juos, kad nepatektų dulkės arba nepriliptų paklydęs siūlas. Tai nedidelės pastangos, suteikiančios didelę naudą!

Ar žinojote, kad…?

Velcro lipdukas yra šveicarų inžinieriaus George’o de Mestralio išradimas. Šis genialus vyras sugalvojo šią idėją, kai sugedo jo žmonos vakarinės suknelės užtrauktukas. Nepaneigsite – tikras džentelmenas!

Vaikiški batai, užsegami velcro lipdukais

Nepamirškite užsegti batų lipdukų.

Kaip išvalyti velcro lipdukus? Paprasti triukai

Velcro lipdukai kartais išsipurvina vos po kelių dienų nuo batų įsigijimo. Nesijaudinkite, žinome būdų, kaip juos išvalyti:

  1. Pirmiausia sutelkite dėmesį į šiurkščiąją velcro lipduko pusę. Tikriausiai matote ant jos dulkių, plaukų ar pūkelių. Norėdami juos pašalinti, Jums prireiks šukų su glaudžiai išsidėsčiusiais dantukais arba šepečio su kietais šereliais. Tuomet kruopščiai iššukuokite visus nešvarumus. Pavyko? Jei šiukšlių dar kažkiek liko, pasinaudokite pincetu.

Eksperto patarimas

Siekdami palengvinti lipduko valymą šepečiu, apipurkškite jį trupučiu vandens arba pamerkite šepetį į vandenį.

  1. Pereikime prie kitos monetos pusės – minkštosios velcro lipduko dalies. Paprastai – ir, laimei, ji pritraukia mažiau nešvarumų. Norint ją išvalyti, Jums prireiks… paprastos lipnios juostos. Priklijuokite ją prie lipduko, prispauskite ir greitu judesiu nuplėškite. Visi nešvarumai turėtų likti ant lipnios juostos.

Velcro lipdukas

Valyti velcro lipdukus yra labai paprasta.

Atsarginis sprendimas

Jei pirmiau minėti būdai Jums nepadėjo (abejojame tuo, bet neatmetame tokios galimybės), nepasiduokite. Tai nereiškia, kad teks atsisakyti mėgstamų batų, juk visada galite juos nunešti patikimam batsiuviui. Už kelis eurus jis pakeis velcro lipdukus naujais ir ir problema bus išspręsta!

Jus gali sudominti: Kaip išmokyti vaiką užsirišti batraiščius? Tai paprasčiau, nei manote!

Tvarkydami batus pastebėjote, kad kai kuriuos iš jų reikia atnaujinti? Internetinės parduotuvės eavalyne.lt asortimente rasite platų avalynės valymo ir priežiūros priemonių pasirinkimą.

Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
ecco batai vaikams, nike kedai vyrams, aldo, žygio batai, moteriskos kuprines, pinigines, batai internetu, korteliu deklas