Kaip vaikščioti su aukštakulniais? Patikrinkite mūsų patarimus

2 min.

“Nežinau, kas išrado aukštakulnius, bet moterys jam yra daug skolingos.“ – teigė Marilyn Monroe. Mes su ja visiškai sutinkame! Ar vengiate aukštakulnių, nes nemokate su jais vaikščioti? Skubame Jums į pagalbą! Džiaugiamės galėdami pateikti keletą praktinių patarimų, kaip vaikščioti avint aukštakulnius (ir kaip to nedaryti). Pasiruošusios? Skaitykite toliau!

Išmokti vaikščioti su aukštakulniais kartais gali būti sudėtinga. Nepasiduokite iš karto! Tereikia laikytis kelių pagrindinių taisyklių ir… sėkmė garantuota!

Kaip grakščiai vaikščioti avint aukštakulnius batus? Tai lengviau, nei manote

Prieš pradėdamos nuotykį su aukštakulniais, pasiruoškite tam iš anksto. Svarbiausia pasirinkti tinkamus batus. Moterims, kurios dar tik pradeda savo nuotykius su aukštakulniais, siūlome rinktis batus su dirželiu aplink kulkšnį. Jie suteiks Jums daugiau stabilumo ir palengvins treniruotes. Vis dar dvejojate? Rinkitės šiek tiek žemesnį kulną (apie 6-7 cm), juk „Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną”.

Ar žinojote, kad…?

Vaikščiodamos su aukštakulniais treniruojate Kėgelio raumenis, t. y. dubens dugno raumenis. Jie atlieka daug svarbių funkcijų, be kita ko, atlieka svarbų vaidmenį gerinant moterų seksualinius pojūčius.

Kai jau išsirinksite tinkamus batus, giliai įkvėpkite ir pirmyn.

1 žingsnis: taisyklinga laikysena

Vaikščiojimas su aukštakulniais – tai moteriškumo kvintesencija, todėl nesikūprinkite. Ištieskite nugarą, įtempkite pilvą ir mentes ir, kaip sakydavo Coco Chanel, stenkitės vaikščioti aukštai pakelta galva. Įtempkite kūną, stengdamosios išlaikyti jį vienoje linijoje.

Eksperto patarimas

Norėdamos pasitikrinti, ar Jūsų laikysena taisyklinga, pradžioje treniruokitės prieš veidrodį.

Pasiruošusios? Tuomet pereikime prie kito žingsnio!

2 žingsnis: Žingsnio ilgis

Atsiminkite, kad kartais mažais žingsneliais tikslą pasiekti galima žymiai greičiau. Judėkite savo tempu, pagal savo galimybes. Neskubėkite, kai to nereikia!

3 žingsnis: Keliai yra visa ko pagrindas

Jie neturi būti nei per daug ištiesinti, nei per daug sulenkti. Turėkite omenyje, kad vaikščiojant su aukštakulniais jie patiria gana didelį krūvį. Stenkitės vaikščioti natūraliai – kojas laikydamos arti viena kitos, o kojų pirštus nukreipdamos į priekį.

Nude spalvos total tool

Patogių, kūno spalvos aukštakulnių rasite internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt.

4 žingsnis: Eikite tiesia linija

Įsivaizduokite, kad priešais save turite dvi lygiagrečias linijas (jei tai Jums padės ir turite tokią galimybę, nubrėžkite jas kreida ant grindų). Kiekviena pėda turi laikytis savo linijos. Nekryžiuokite kojų, kaip tai daro modeliai, jų eisena yra išmokta ir nepraktiška kasdieniame gyvenime. Taip pat stenkitės per daug nekraipyti klubais.

5 žingsnis: Kūno svoris

Tolygiai paskirstykite jį per visą pėdą. Pirmiausia atsiremkite į kulną, tada lėtai perkelkite kūno svorį ant kojų pirštų. Stenkitės vaikščioti kuo labiau atsipalaidavusios ir, svarbiausia, nežiūrėkite į kojas!

Praktika daro stebuklus

Kaip išmokti vaikščioti su aukštakulniais? Tik praktikuojant. Praktika, praktika ir dar kartą praktika! Apsiavusios aukštakulnius nueikite į artimiausią parduotuvę arba aplankykite draugę. Palaipsniui ilginkite atstumą ir didinkite kulno aukštį. Jei Jums trūksta motyvacijos, atsiminkite, kad aukštakulniai puikiai formuoja figūrą ir regimai pailgina kojas. Galbūt laikui bėgant pakartosite Victoria Beckham frazę: “Negaliu susikaupti avėdama plokščiapadžius batus”. Treniruokitės kartu su mama ar draugėmis, semkitės įkvėpimo iš įvairių internetinių vaizdo įrašų ir net nepastebėsite, kai į pasaulį žvelgsite iš šiek tiek aukštesnės perspektyvos.

Jus gali sudominti: Žali aukštakulniai – madingiausi 2022-ųjų metų pavasario sezono batai >>>

Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
lowa batai, lorenzo batai, dr martens batai, rieker batai moterims, dr. martens, moteriski laikrodziai, ecco, šilti žieminiai batai moterims