Kaip valyti lakuotos odos batus? Patikrinkite išbandytus būdus!

1 min.

Pastaraisiais sezonais lakuotos odos batai ne tik grįžo į madą, bet ir kasmet tampa vis populiaresni. Taigi, jei svarstote, kaip valyti lakuotos odos batus, kad galėtumėte ilgai džiaugtis estetiška jų išvaizda, susipažinkite su mūsų pateiktais patarimais, kurie padės pasiekti norimo rezultato.

Pienas vietoj vandens ar galbūt specializuotos valymo priemonės? Sužinokite, kaip valyti lakuotos odos batus!

Reguliarus lakuotos odos batų valymas

Norint pasiekti trokštamų rezultatų, lakuotos odos batus reikia prižiūrėti sistemingai. Skirtingai nuo zomšinių batų, kurių negalima dažnai drėkinti, reguliarus lakuotos odos batų valymas yra pagrindinė tinkamos jų priežiūros taisyklė.

Kodėl? Reguliariai šalindami nešvarumus nuo viršutinio odos sluoksnio, išsaugokite jos blizgesį ir apsaugosite nuo susidėvėjimo, todėl batai ilgiau išlaikys savo pirminę išvaizdą. Blizgus lakuotos odos sluoksnis turi ir kitų funkcinių savybių – jį daug sunkiau sutepti nei po juo esančią natūralią odą. Kuo ilgiau jis išliks geros būklės, tuo lengviau bus valyti ir prižiūrėti batus. Lakuotos odos batus rekomenduojame valyti kaskart juos nusiavus.

Lakuoti rudi pusbačiai tarp batų valymo šepečių

Tvarkingi ir prižiūrėti vyriški bei moteriški lakuotos odos batai puikiai papildo elegantiškus derinius.

Lakuotos odos valymo būdai

Valyti lakuotos odos batus visai nesudėtinga – tereikia įprasti reguliariai atlikti keletą veiksmų:

  1. Turėkite po ranka keletą flanelinių šluosčių.

  1. Vietoj vandens į nedidelį dubenėlį įpilkite šiek tiek pieno ir sudrėkinkite šluostę.

  1. Sudrėkinta šluoste švelniai nuvalykite nešvarumus.

  1. Nusausinkite batus.

  1. Nupoliruokite batus specialia priemone.

Poliravimui, kuris taip pat yra būtinas avalynės priežiūros etapas, reikės profesionalių lakuotai odai skirtų produktų. Didelį jų pasirinkimą rasite internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt.

Stilistės patarimas

Jei po ranka neturite lakuotos odos batams poliruoti tinkamos priemonės, naudokite riebų rankų kremą.

Kaip nuo lakuotos odos batų pašalinti įbrėžimus?

Viena yra valyti lakuotos odos batus, o visai kas kita – pašalinti atsiradusius įbrėžimus. Kaip atsikratyti įbrėžimų ant lakuotos odos batų? Naudokite ausų krapštuką, sudrėkintą nagų lako valikliu be acetono.

Tačiau nepamirškite, kad šis paprastas triukas gali padėti pašalinti lengvus įbrėžimus, bet ne įpjovas ar įtrūkimus, kurie gali atsirasti ant lakuotos odos. Norėdami jų išvengti, nepamirškite apie reguliarią lakuotos odos batų priežiūrą, apie kurią rašėme pirmiau.

Patikrinkite atrinktas avalynės priežiūros priemones:

Jus gali sudominti: Kaip išvalyti odinius batus? Patikrinti būdai >>>

Dėmesio!

Minėtus patarimus visada išbandome ant savo batų. Pasitaiko, kad šiame straipsnyje aprašyti metodai ne visuomet padeda ir batai gali būti apgadinti. Primename, kad straipsnyje aprašytais sprendimais ir patarimais naudojatės savo rizika ir, kad pirmiau pateiktas tekstas negali būti naudojamas kaip skundo pagrindas.

Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
eava, ecco, dr. martens, šilti žieminiai batai moterims, vaikiski zieminiai batai, dr martens, timberland, viking zieminiai batai vaikams