Madingiausi akiniai nuo saulės 2022-ųjų metų pavasariui ir vasarai

2 min.

Jie saugo nuo saulės ir yra laikomi ypač madingu aprangos aksesuaru. Kiekvieną sezoną dizaineriai siūlo aibę originalių modelių, kurie, nors iš pradžių atrodo keistokai, ilgainiui užkariauja tendencijų formuotojų širdis. Tarsi pasiskolinti iš filmo Matrica arba primenantys plaukimo akinius – būtent tokie akinių nuo saulės modeliai bus vieni madingiausių 2022-ųjų metų pavasario-vasaros sezoną.

Patikrinkite, kokie akinių rėmeliai bus madingi šį sezoną, ir išsirinkite labiausiai Jūsų stilių atitinkančius akinius nuo saulės.

Madingi akiniai nuo saulės 2022: akiniai iš filmo Matrica

Stebėdami mados tendencijas, matome didžiulį akinių nuo saulės, kurie siejami su dešimtojo dešimtmečio pabaiga, mados atgimimą – tokius akinius nešiojo, pavyzdžiui, Neo iš filmo Matrica. Kaip jie atrodo? Tokio stiliaus akinius nuo saulės atpažinsite iš siaurų lęšių ir aptakios formos, o jų dizainas, nors ir turėjęs būti futuristinis, dabar gali būti priskiriamas prie retro stiliaus.

Kim Kardashian yra didelė jų gerbėja. Realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ žvaigždė juodus akinius nuo saulės derina su madingais žinomų dizainerių drabužiais.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Madingi akiniai nuo saulės 2022: plaukimo akiniai

Akiniai, kurie tikrąja to žodžio prasme primena plaukimo akinius, šį sezoną yra ypač populiarūs! Juos į savo kolekcijas įtraukė net tokie mados namai, kaip Balmain, Lacoste bei Roberto Cavalli.

Moteriškus vandens sporto įkvėptus akinius nuo saulės nešioja didžiausios šių dienų stiliaus ikonos! Topmodelis Bella Hadid juos derina su kitais madingais aksesuarais – močiutės skara ir spalvingais plastikiniais žiedais.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Skandinavijos nuomonės formuotoja Pernille Teisbaek juos derina su oversize stiliaus švarku, kareiviško stiliaus kelnėmis ir žaliais aukštakulniais batais, kurie, tarp kitko, bus vieni madingiausių 2022-ųjų m. pavasario-vasaros sezono batų.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Tai gali Jus sudominti: Žali aukštakulniai – madingiausi 2022-ųjų metų pavasario sezono batai >>>

Madingi akiniai nuo saulės 2022: su spalvotais lęšiais

Nežinau kaip Jūs, bet kai pamatau akinius su geltonais, mėlynais ar raudonais lęšiais, iškart prisimenu dainininkės Anastacia muzikinius vaizdo klipus. Ir nepaisant to, kad spalvotus akinius nešiojo tokios žvaigždės kaip Britney Spears ir Christina Aguilera, 2000-aisiais spalvotų lęšių karaliene buvo Anastacia!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Mada apsuko ratą ir moteriški akiniai nuo saulės su spalvotais lęšiais dabar vėl yra madingi. Tendencijų formuotojos derina juos prie rankinių, makiažo arba nagų lako spalvos.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Madingi akiniai nuo saulės 2022: su storais rėmeliais

Audrey Hepburn dievinami akiniai su baltais plastikiniais rėmeliais – tai dar vienas 2022-ųjų m. pavasario-vasaros sezono tendencijas atitinkantis moteriškų akinių nuo saulės modelis. Juos pamėgo net nuolatinės didžiausių mados renginių dalyvės.

Stilistės patarimas:

Akinius nuo saulės su storais, baltais rėmeliais derinkite prie madingiausių drabužių modelių: plačių kelnių, trumpų švarkų, oversize striukių ir mikrorankinių.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Svetainėje eavalyne.lt rasite daugybę naujausias tendencijas atitinkančių modelių. Be to, juos grąžinti galite per 30 dienų! Taigi, galite užsisakyti kelis modelius, pasimatuoti juos ir nuspręsti, kokie akiniai nuo saulės labiausiai tinka Jūsų veido formai.

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Gotham via Getty Images

Originalus straipsnis buvo išverstas ir pritaikytas eavalyne.lt tinklaraščio reikmėms.
Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
biomecanics, ccc batai, buffalo batai, pinigines vyrams, zygio batai, adidas kedai, moteriški kedai, new balance