Šilčiausių žieminių batų reitingas

2 min.

Ieškote batų, kuriuose kojos nesušaltų net per didžiausius šalčius? Paprastai ilgaauliai batai ar aulinukai būna pašiltinti, tačiau atslinkus didesniems šalčiams dažnai to nepakanka. Peržiūrėkite mūsų sudarytą šilčiausių žieminių batų sąrašą ir visiems laikams pamirškite apie sušalusias pėdas.

Pristatome Jums TOP 3 stilingus ir neįtikėtinai šiltus batus šaltajam metų laikui. Išsirinkite tuos, kurie geriausiai atitinka Jūsų stilių!

1. Klasika, t.y. UGG ir Emu Australia sniego batai

Šiuos batus galima arba mylėti ar nekęsti, tačiau jie nepalieka abejingų. Viskas dėl to, kad prieš keletą metų šie sniego batai taip išpopuliarėjo, kad nemažai prekių ženklų pradėjo gaminti savas jų versijas – deja, dažnai labai prastos kokybės. Dėl šios priežasties tokia avalynė labai negražiai deformuojasi. Originalūs prekių ženklų UGG ar Emu Australia sniego batai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, todėl net ir po kelerių metų avėjimo jie nesideformuoja. Šių prekių ženklų avalynė išpopuliarėjo dėl to, nes neleidžia kojoms sušalti per didesnius šalčius. Tiek EMU, tiek UGG vidus išklotas avikailiu, kuris žiemą išlaiko šilumą, o vasarą užtikrina optimalią temperatūrą.

Eksperto patarimas

UGG ir Emu Australia sniego batai yra atsparūs permirkimui. Tad nebijokite vaikščioti apsiavus jais apledėjusiu paviršiumi ar apsnigtu taku. Tačiau nepamirškite, kad jie pagaminti iš natūralios odos, todėl netraktuokite jų kaip guminių batų. Prieš apsiaunant šio tipo avalynę pirmą kartą, verta juos papildomai impregnuoti – tokiu būdu padidinsite batų atsparumą drėgmei.

2. Inuikii sniego batai – šilti žieminiai batai, įkvėpti eskimų stiliaus

Jei prekių ženklų UGG ar Emu Australia batų dizainas Jūsų nesužavėjo, patikrinkite Inuikii asortimentą. Šios avalynės gamintojas užtikrina, kad kojos išliks sausos ir nesušals, net jei nedėvėsite kojinių. Jų vidus pagamintas iš natūralaus avikailio. Batai turi storą padą, kuris puikiai izoliuoja nuo šalčio ir yra neslystantis. Juos tikrai galima priskirti prie šilčiausių žieminių batų pasaulyje! Be to, Inuikii sniego batai puikiai dera su laisvalaikio stiliaus drabužiais, todėl tinka net miesto stiliaus įvaizdžiams.

Ar žinojote, kad…?

Inuikii eskimų kalboje reiškia „gražus“ (inu) ir „šaltas“ (ikii). Taigi prekių ženklo pavadinimas reiškia žiemos grožį.

3. Moon Boot – neįtikėtinai šilti futuristinio stiliaus žieminiai batai

Kosmiškai atrodančių sniego batų pavadinimas susijęs su… kelionėmis į kosmosą! Dėl originalaus dizaino šiuos batus ypač pamėgo mados tinklaraštininkės. Moon Boot avalynė išlaiko šilumą net esant -35C temperatūrai! Taigi tai tobulas pasirinkimas žvarbioms lietuviškoms žiemoms! Esate įsitikinusi, kad avint tokiais batais neįmanoma atrodyti moteriškai? Klystate! Sniego batai Moon Boot – tai ne tik šilta, bet ir labai madinga avalynė, kurią mados formuotojos aunasi net ir į svarbius mados industrijos renginius. Batus jos derina su kojinėmis iki kelių ir mini sijonu.

Mergina, dėvinti trumpą sijoną, kojines iki kelių ir Moon Boot sniego batus
Nuotrauka: Daniel Zuchnik/Getty Images

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Jeremy Moeller via Getty Images

Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
jordan batai, lowa batai, dr. martens, šilti žieminiai batai moterims, vaikiski zieminiai batai, viking zieminiai batai vaikams, ecco, krepsinio kedai