Žali aukštakulniai – madingiausi 2022-ųjų metų pavasario sezono batai

1 min.

Bottega Green – taip vadinamas madingiausias mados pasaulyje žalios spalvos atspalvis – nepraranda populiarumo. Žalios spalvos drabužius ir aksesuarus renkasi viso pasaulio tendencijų formuotojos. Net žinomos minimalistės, kurios iki šiol pirmenybę teikė prislopintoms spalvoms, dabar renkasi žalius aukštakulnius batus. “Ką tik nupjautos žolės” atspalvio aukštakulniai batai bus madingi ir 2022 m. pavasarį-vasarą.

Bottega Veneta – prekių ženklas, kurio skiriamuoju bruožu tapo žalia spalva

2018 m. italų prekių ženklo Bottega Veneta kūrybos direktoriumi tapo britas Danielis Lee. Iki tol šis prekių ženklas buvo siejamas su geros kokybės natūralios odos produktais, bet, tiesą pasakius, ne ypač madingais. Danielis Lee ryžosi ypatingai originaliam dizainui ir ne kasdienėms spalvoms, dėl kurių Bottega produktai tapo vieni geidžiamiausių pasaulyje. Pagrindinė atnaujintos BV Lee kolekcijos spalva – sultingas žalios spalvos atspalvis.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Žali aukštakulniai Pernille Teisbaeak deriniuose

Pernille Teisbaek yra tituluojama viena geriausiai besirengiančių moterų pasaulyje. Skandinavijos nuomonės formuotoja ir knygos „Dress Scandinavian” autorė garsėja minimalistiniu stiliumi ir meile neutralioms spalvoms. Tačiau ir ji neatsispyrė žalių aukštakulnių ir rankinių madai. Jei ir Jūsų drabužinėje vyrauja santūrių spalvų drabužiai, pasisemkite įkvėpimo iš Pernille – drąsiai derinkite juos su žalios spalvos aksesuarais.

Pernille žalius aukštakulnius priderino prie odinių kelnių ir Chanel švarkelio.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Žali aukštakulniai batai ir rankinė – tai duetas, kuris pagyvins kiekvieną Jūsų pavasario derinį.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Total green look – žali aukštakulniai monochrominiame derinyje

Nepriklausomai nuo to, kokį žalios spalvos atspalvį pasirinksite, vis tiek atrodysite stilingai. Nuolatinės mados savaičių dalyvės puikiai tai žino. Skandinavijos it-mergina Marianne Theodorsen pasirinko žaliosios citrinos atspalvio kostiumą, prie kurio priderino žalius aulinukus ir kontrastingą rožinę rankinę. Nuomonės formuotoja Janka Polliani pasirinko smaragdo spalvos satino suknelę ir populiariąsias Bottega Veneta žalias basutes su kulnu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Žali aukštakulniai darbui biure

Jei nesate apribotos griežto aprangos kodo, siūlome į darbą rinktis madingus žalius aukštakulnius batus. Įkvėpimo galite pasisemti iš Justynos Czerniak, kuri ryškiai rožinius oversize marškinius suderino su odiniais bermudų šortais (beje, šis šortų modelis puikiai tinka darbui biure) ir žaliais aukštakulniais batais.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Trend alert!

Žalios spalvos aukštakulniai batai ir rožinė rankinė tai derinys, kuris tobulai atitinka Bottega Veneta stilių.

Žalius aukštakulnius batus derinkite su raudona spalva

Jei svarstote, prie ko dera žali aukštakulniai batai, atsakymas yra vienas – prie visko. Šiuo metu yra madingas visiškas raštų ir spalvų mišinys. Tendencijų kūrėjos, kurių stiliumi seka moterys iš viso pasaulio, nebijo derinti drąsių ir, atrodytų, nesuderinamų spalvų.

Pažvelkite į žalius Leonie Hanne avimus aukštakulnius batus. Vokiečių instagramo žvaigždė derina juos su viena madingiausių rankinių, raudonu odiniu sijonu ir raštuotais marškiniais. Šį įvaizdį Hanne pasirinko Milano mados savaitei.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Jus gali sudominti: Madingiausios 2022-ųjų metų pavasario ir vasaros rankinės >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Edward Berthelot via Getty Images

Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
kuprines moterims, avalynė internetu, aldo batai, nike batai vyrams, puma kedai moterims, adidas kedai, buffalo batai, zygio batai