Kaip išmatuoti batų kulno aukštį? Tai paprasčiau, nei manote!

1 min.

“Aš nebijau aukščio, ar matėte mano batus?” – sakydavo Carrie Brashaw, serialo Seksas ir miestas herojė. O kaip sužinoti, kiek centimetrų turi batelių kulnas? Skubame su pagalba! Pateiksime keletą paprastų patarimų, kaip teisingai išmatuoti batų kulno aukštį.

Svarstote, kokio aukščio yra Jūsų mėgstamiausi aukštakulniai bateliai? Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip teisingai juos išmatuoti!

Kaip matuojamas kulno aukštis?

Kartais parduotuvėse, ypač fizinėse, nenurodomas kulno aukštis. Tuomet galite tik spėlioti, kiek centimetrų turi Jūsų naujojo pirkinio kulniukas. Liaukitės spėlioti, nes mes ateiname Jums į pagalbą. Kaip teisingai išmatuoti kulno aukštį?

  1. Pastatykite batą ant lygaus, tiesaus paviršiaus. Taip išvengsite matavimo klaidų;

  1. pridėkite prie kulno liniuotę (arba siuvėjo metrą). Nepamirškite pastatyti jos statmenai;

Juodos aukštakulnės basutės

Kulno aukštį matuokite 90 laipsnių kampu.

  1. kulno aukštį matuokite nuo grindų iki vietos, kur jis jungiasi su batviršiu.

Interneto platybėse galima rasti daugybę vaizdo pamokų, kurios padės teisingai išmatuoti kulno aukštį. Siūlome pažiūrėti vieną iš jų:

Kulnų matavimas – velnias slypi detalėse!

Atlikote visus skaičiavimus ir….nustebote, kad skirtingi modeliai su tokiu pačiu kulno aukščiu sukelia visiškai skirtingus pojūčius avėjimo metu? Jei jau laikote rankoje liniuotę, siūlome atlikti dar vieną matavimą. Taigi: išmatuokite atstumą tarp tų modelių kulno ir pado; nuotraukoje jis pažymėtas raudona linija:

Violetiniai aukštakulniai

Ar atstumas skiriasi? Prielaida paprasta – kuo mažesnis atstumas, tuo didesnį spaudimą jaus Jūsų kojų pirštai. Spėjame, kad patogiau jaučiatės avėdami modelį, kurio atstumas tarp pado ir kulno yra didesnis.

Kaip išmatuoti kulno aukštį? Geriau paklausti – kam jį matuoti?

Daugelyje internetinių parduotuvių, pavyzdžiui, eavalyne.lt, yra nurodomas ne tik kulno, bet ir viso bato aukštis. Todėl pirkdami internetu išvengsite nemalonių netikėtumų!

Raudoni aukštakulniai

Svetainėje eavalyne.lt rasite visus Jus dominančius parametrus.

Jei jau žinote savo mėgstamų aukštakulnių aukštį, bet nemokate grakščiai vaikščioti su jais, perskaitykite mūsų straipsnį:

Jus gali sudominti: Kaip vaikščioti su aukštakulniais? Patikrinkite mūsų patarimus >>

Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
viking zieminiai batai vaikams, jordan batai, ecco, timberland, šilti žieminiai batai moterims, rieker batai moterims, dr. martens, vaikiski zieminiai batai