Kaip skalbti baltus batus? Patikrinkite mūsų patarimus!

1 min.

Nedaug batų yra tokie atsparūs besikeičiančioms mados tendencijoms, kaip balti sportbačiai. Tačiau anksčiau ar vėliau kiekvienam baltų batų savininkui kyla klausimas – kaip gi juos skalbti? Galime iš karto pasakyti, kad tai yra bloga idėja, nes jie gali būti negrįžtamai sugadinti.

Nors batų skalbimas skalbyklėje gali atrodyti labai patogus, prieš nuspręsdami žengti šį žingsnį, įsitikinkite, ar Jūsų batai tam tinkami ir ar gamintojas numatė tokią galimybę.

Baltų batų skalbimas skalbyklėje

Svarstote, kaip skalbti baltus batus skalbimo mašinoje? Mes, eavalyne.lt, visada patariame to nedaryti. Yra daugybė kitų veiksmingų (ir patikimesnių) baltų batų valymo būdų. Saugiausia rinktis profesionalius produktus, kurių įsigyti galite ir mūsų internetinėje parduotuvėje. Batų skalbimas skalbyklėje turėtų būti kraštutinė priemonė, kai kiti būdai nepadeda.

Jei nepaisydami rizikos, nusprendėte batus išskalbti, pirmiausia patikrinkite etiketę, kurioje pateikiamos gamintojo rekomendacijos. Jei gamintojas leidžia batus skalbti, laikykitės universalių taisyklių:

  1. Išvalykite batus nuo matomų nešvarumų, pavyzdžiui, dulkių ar purvo, kad neužsikimštų skalbyklė. Atsargumo dėlei taip pat pašalinkite (geriausia dantų krapštuku) nešvarumus iš pado griovelių.

  1. Ištraukite batraiščius, vidpadžius (jie gali nudažyti audinį) ir įdėkite batus į skalbinių tinklelį.

  1. Kiekvieną batą įdėkite į atskirą skalbinių tinklelį.

  1. Įberkite skalbimo miltelių.

  1. Skalbkite ne didesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje ir rinkitės kuo mažiausias gręžimo apsukas.

  1. Batus džiovinkite šiltoje vietoje, tačiau atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, dėl kurių batai gali pagelsti.

Tačiau net ir atlikę pirmiau minėtus veiksmus, negalėsite būti tikri, kad jų spalva nepakis dėl, pavyzdžiui, rūdžių nuo raištelių akučių. Tokiais atvejais galimas skundas gamintojui ar pardavėjui nebus priimtas. Prieš skalbdami batus skalbyklėje, atsižvelkite ir į tai.

Baltų batų skalbimas rankomis

Baltus zomšinius ar odinius batus valykite tik rankomis. Tokiu būdu išvengsite odos deformacijos arba atsisluoksniavimo. Tam naudokite profesionalias batų valymo priemones, pavyzdžiui, skystus valiklius, nes tai visada yra saugiausias sprendimas.

Jus gali sudominti: Kaip valyti baltus batus? Patikrinkite saugius būdus! >>>

Dėmesio!

Skalbdami batus skalbyklėje, galite prarasti garantiją. Visada prisiminkite tai prieš nuspręsdami išskalbti mėgstamiausią batų porą.

Rekomenduojame:
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir...gaukite 10 Eur pirmam apsipirkimui*
Tikrinti internetinėje parduotuvėje
rieker, nike jordan batai, salamander batai, aldo, puma kedai, ecco batai vaikams, krepsinio batai, kuprines